:: RSS :: kontakt ::

Aktualności - Nauka poprzez zabawę

2012-09-19

Rozstrzygnięto postępowanie przetargowe dotyczące zakupu wraz z dostawą sprzętu multimedialnego oraz pomocy dydaktycznych.


  Gmina Maków Podhalański przeprowadziła postępowanie przetargowe na zakup wraz z dostawą sprzętu multimedialnego oraz pomocy dydaktycznych zgodnie z projektem pt. "Nauka poprzez zabawę" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 9.1.2. oraz budżetu państwa.

W postępowaniu przetargowym dopuszczono możliwość składania ofert częściowych. Na zakup i dostawę pomocy dydaktycznych (Część I zamówienia) została złożona tylko jedna oferta, w związku z czym postępowanie przetargowe wygrała Firma: ?REMI? s.c. z Warszawy. Natomiast na zakup i dostawę sprzętu multimedialnego zgłosiło się 5-ciu wykonawców, z których wybrano Firmę DTP SOFT Sp. Zo.o. z Rabki- Zdrój.

Umowy podpisane zostały w dniu 19.09.2012 r., w których ostateczny dzień dostawy pomocy i sprzętu do wszystkich szkół wyznaczono na 28.09.2012r.

« Powrót

Wejść : 5923178
Unikalnych : 4779020

Obecnie : 5
Zalogowanych : 0