:: RSS :: kontakt ::

Aktualności

2016-08-16

Przewodnik dla uczestników - PONE

Przewodnik dla uczestników - PONE


INFORMACJE OGÓLNE O PROGRAMIE


Zasadniczym celem Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) jest ograniczenie  emisji szkodliwych substancji emitowanych do atmosfery przez kotły zainstalowane  w prywatnych domach jednorodzinnych. Ograniczenie tej emisji spowoduje poprawę  stanu zdrowia i warunków życia mieszkańców oraz polepszenie walorów estetycznych  regionu.

Program ten realizowany jest poprzez wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na kotły  efektywne i ekologiczne opalane węglem, gazem, biomasą i olejem.  Najważniejszą zaletą Programu Ograniczenia Niskiej Emisji jest to, że każdy  uczestniczący w nim Inwestor otrzyma w formie dotacji częściowe pokrycie nakładów  poniesionych przy realizacji inwestycji.

Program realizowany jest przez Gminę Maków Podhalański ze środków  pochodzących z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Krakowie oraz z budżetu Gminy Maków Podhalański. Operatorem odpowiedzialnym za  koordynację projektu i obsługę jego uczestników jest firma ATsys.pl Sp. z o.o. Sp.K.  Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.niskaemisja.pl lub pod  numerem telefonu: 609 345 810, 32 285 70 13

 

  Przewodnik PONE

 

 

 

« Powrót

Wejść : 6246648
Unikalnych : 5045963

Obecnie : 4
Zalogowanych : 0