:: RSS :: kontakt ::

Aktualności

2016-09-03

Zakończenie Wakacji w Makowie Podhalańskim

Zakończenie Wakacji w Makowie Podhalańskim

  W sobotę, 3. września zapraszamy na zakończenie wakacji w Makowie Podhalańskim. Impreza składa się łącznie z trzech części: rajdu samochodowego, zlotu samochodów tuningowych oraz koncertów, w tym gwiazd programu Mam Talent!

 
 
Wszystko rozpocznie się o godzinie 11:00 zawodami Rajdy24 Cup. Bazą rajdu będzie teren karczmy Zielona Przystań w Makowie Podhalańskim, natomiast odcinki zostały wytyczone w Makowie („Za wodą”) oraz w Jachówce (podjazd pod Makowską Górę). Obie próby będą pokonywane czterokrotnie przez stawkę blisko 80 kierowców! Szykuje się wiele emocji. 
 
Zawody zakończy przejazd przez makowski Rynek, na którym o godzinie 16:00 rozpocznie się właściwa część „Zakończenia Wakacji”. W okolicy specjalnie przygotowanej sceny zgromadzone zostaną samochody uczestniczące w zlocie „Nocna Jazda Sucha Beskidzka”. O 17:00 na Rynku pojawią się wszystkie rajdówki, które zakończą swoje zmagania. Następnie przyjdzie czas na koncerty: zespoły Sweet Molly (18:00), Over n' Out (19:00), po których odbędzie się oficjalna Ceremonia Mety zawodów wraz z wręczeniem nagród. Na koniec (około godziny 20:45) zaplanowano koncert finalistów programu Mam Talent – zespołu Tekla Klebetnica! Całość poprowadzi aktor filmowy i teatralny, Łukasz Dziemidok. 
 
Organizator, firma GB Promotion, wraz z partnerami i sponsorami zaprasza wszystkich na wydarzenie już w najbliższą sobotę, 3. września. Wstęp wolny! Filmową relację na żywo z zawodów znaleźć będzie można na Rajdy24.pl.
 

« Powrót

Wejść : 6246652
Unikalnych : 5045967

Obecnie : 7
Zalogowanych : 0