:: RSS :: kontakt ::

Aktualności

2008-04-04

Wielkanoc w tradycji polskiej

Wielkanoc w tradycji polskiej

... to tytuł kolejnego konkursu plastycznego skierowanego do uczniów szkół (szkoły podstawowe i gimnazja) z terenu naszej Gminy. Organizatorem Konkursu jest Burmistrz Makowa Podhalańskiego. Pomysł zorganizowania konkursu o takiej właśnie tematyce zrodził się podczas otwarcia wystawy „Boże Narodzenie w obrazach”. Opinie o tym, że warto dzieciom i młodzieży z naszej Gminy dać możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć twórczych w tematyce związanej z Wielkanocą, wyrazili opiekunowie obecni na wernisażu. Aby nieco odmienić formę konkursu zmieniona została jego konwencja. Prace zostały zaprezentowane na wystawie czynnej od 11 marca, przez pewien okres tj. do 20 marca można oglądać je oraz wziąć udział w głosowaniu, które wskazać ma eksponat według publiczności najciekawszy. Przez kolejne dni tj. do 26 marca oglądać będzie można 66 prac autorów, wśród których wskazani zostaną laureaci tegorocznej edycji konkursu.

 

Ogłoszenie wyników i zarazem wręczenie upominków ufundowanych przez Burmistrza Makowa Podhalańskiego wszystkim osobom nagrodzonym nastąpi w dniu 26 marca o godzinie 16.00 w makowskim Domu Kultury przy ul. Kościuszki 5. Wtedy też poznamy autora pracy uznanej przez publiczność za najbardziej interesującą.

 

Wystawę zwiedzać można od 11.03.2008 do 26.03.2008 w godzinach pracy Domu Kultury tj. poniedziałek – piątek od 12.00 do 20.00, sobota od 9.00 do 16.00.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do odwiedzenia wystawy z przekonaniem, iż dostarczy ona Państwu wielu miłych i niezapomnianych wrażeń estetycznych, a naszym pociechom – autorom prac – sprawi wiele satysfakcji.

 

« Powrót

Wejść : 6246687
Unikalnych : 5046002

Obecnie : 9
Zalogowanych : 0