:: RSS :: kontakt ::

Europejski Fundusz Społeczny

2009-12-21

Mikołaj w Słonecznym Przedszkolu w Białce

Mikołaj w Słonecznym Przedszkolu w Białce

 

    Wreszcie nadszedł tak długo oczekiwany dzień – siedzimy cichutko w kółeczku i czekamy. Jedni podekscytowani i niecierpliwi, niektórzy trochę przestraszeni. 

    Dzyń… dzyń … na korytarzu, puk.. puk… do drzwi i naszym oczom ukazała się postać Mikołaja w towarzystwie pomocników – aniołów i diabła. Ten ostatni napędził trochę strachu niektórym przedszkolakom.

więcej »

2009-12-16

Mikołajki w Słonecznym Przedszkolu w Juszczynie

Mikołajki w Słonecznym Przedszkolu w Juszczynie

„Mikołaj” na tego gościa w progach naszego przedszkola czekali wszyscy i mali i duzi. Oczywiście na jego wizytę bardzo starannie się przygotowaliśmy. Staliśmy się o wiele bardziej grzeczniejsi, uczyliśmy się wierszy i piosenek związanych z jego osobą. Potem czekaliśmy na charakterystyczny dźwięk dzwoneczka ogłaszający, że Mikołaj jest już u nas!

 

więcej »

2009-12-01

Andrzejkowe wróżby

Andrzejkowe wróżby

Niegdyś wróżby andrzejkowe miały charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były tylko dla niezamężnych dziewcząt, które były ciekawe, czy wyjdą szybko za mąż. Dziś tradycyjne ANDRZEJKI były świętowane w czwartek 26 listopada .

więcej »

2009-11-23

"BAWIĘ SIĘ I UCZĘ”

"BAWIĘ SIĘ I UCZĘ”

W dniu 23.11.2009r. w sali Słonecznego Przedszkola w Juszczynie odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Kubuś Gagatek i Przyjaciele" w wykonaniu Teatru „Punkt” . To pierwsza wizyta tego teatru w naszym przedszkolu. Wszystkie przedszkolaki bawiły się doskonale i jak zwykle nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

więcej »

2009-11-05

Poznajemy cyrk

Poznajemy cyrk

W czwartek 5 listopada dzieci z przedszkola wzięły udział w przedstawieniu cyrkowym. Program artystyczny był bardzo ciekawy. W repertuarze był: pokaz magii, żonglerka, gimnastyka artystyczna, występ pieska, węża i gołębia.

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [6] [7] 8 [9] [10]   następna strona »

Wejść : 6230221
Unikalnych : 5032631

Obecnie : 12
Zalogowanych : 0