:: RSS :: kontakt ::

Europejski Fundusz Społeczny

2009-10-19

Jesienne przygody

Jesienne przygody

      Podczas zabaw i spacerów na świeżym powietrzu dzieci ze „Słonecznego przedszkola” w Juszczynie z radością wypatrywały pierwszych oznak jesieni. Przyjemnym wydarzeniem powitania jesieni była wycieczka do lasu. Dzieci obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie, poznały wybrane gatunki roślin i zwierząt, które zamieszkują las. Wraz ze swoimi Paniami zbierały liście, kasztany i żołędzie, aby po powrocie założyć kącik przyrody w ukochanej sali przedszkola. 

więcej »

2009-10-05

Wycieczka do sadu

Wycieczka do sadu

W ostatnim dniu kalendarzowego lata przedszkolaki ze Słonecznego Przedszkola w Białce wybrały się w teren, na poszukiwanie drzew owocowych, o których tyle ostatnio mówiły, słuchały i śpiewały na zajęciach dydaktycznych.

więcej »

2009-09-18

Nowy rok szkolny w Słonecznym Przedszkolu w Juszczynie

Nowy rok szkolny w Słonecznym Przedszkolu w Juszczynie

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2009/2010 spotkaliśmy się wszyscy w naszym przedszkolu. Po wakacjach wracamy opaleni, z uśmiechem na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do dalszej pracy.

więcej »

2009-09-10

Wakacyjne „Słoneczne przedszkole” w Białce

Wakacyjne „Słoneczne przedszkole” w Białce

        Jak powszechnie wiadomo, miesiące lipiec i sierpień to czas urlopów, wędrówek, wyjazdów. Niektóre z naszych przedszkolaków także „zażywały” urlopu od przedszkolnego życia i wyjeżdżały na wypoczynek z rodziną.
        Kartki z wakacji docierały do nas z odległych zakątków Polski,  a wspomnienia i opowiadania powracających dzieci (te prawdziwe jak i te z przymrużeniem oka), napawały zazdrością słuchaczy.

więcej »

2009-07-28

„My jesteśmy przedszkolacy, wszyscy mili, ładni tacy…”

„My jesteśmy przedszkolacy, wszyscy mili, ładni tacy…”

W połowie maja grupa „Słoneczne przedszkole" w Juszczynie została zaproszona przez nauczycieli kształcenia zintegrowanego naszej szkoły na przedstawienie teatralne pt. „Baśń o złocistym ptaku”. Śliczne i kolorowe kukiełki przyciągały uwagę przedszkolaków. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem śledziły losy złocistego ptaka. 

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [7] [8] 9 [10]   następna strona »

Wejść : 6230248
Unikalnych : 5032658

Obecnie : 11
Zalogowanych : 0