:: RSS :: kontakt ::

Dom Kultury

2015-12-21

Orszak Trzech Króli

  Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy kolejną edycję Orszaku Trzech Króli. 
Hasło 8. edycji Orszaku Trzech Króli, to: „Nade wszystko miłosierdzie” – Miłość. Pokój. Przebaczenie. W ten sposób chcemy podkreślić wydarzenia nadchodzącego roku: Rok Świętego Miłosierdzia oraz XXXI Światowe Dni Młodzieży.
Orszakowi będzie towarzyszyło wiele wydarzeń edukacyjno – kulturalnych. 
Planujemy wystawę szopek oraz prac konkursowych "Boże Narodzenie w Obrazach" . 
Gorąco wszystkich zapraszamy :)
 

więcej »

2015-12-21

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2016

 

W dniu 24.Finału WOŚP od godziny 11.00 zapraszamy na makowski Rynek, gdzie zagrają dla Was między innymi The Brass i Makowska Orkiestra Rozrywkowa. Będzie można pozumbować z grupą HappyFit oraz NordFit. W samo południe pod "sztandarami" WOŚP wyruszają grupy Nordic Walking z Rynku w Makowie do Suchej Beskidzkiej, z metą przy suskim Zamku oraz spod Zamku z metą na makowskim Rynku, łącząc w ten sposób obie imprezy. Od godziny 18.00 w sali makowskiej OSP rozpocznie się koncert zespołów rockowych: OverDrive, Hedonism, Kill Sorrow i BB Froggers. 
 
Będzie to specjalna edycja "Rockowej Wirówki". Oczywiście przez cały czas trwania imprez, w przerwach między koncertami, prowadzone będą aukcje gadżetów WOŚP oraz fantów ofiarowanych na ten cel przez darczyńców.

 

więcej »

2015-12-21

Kulturalny Maraton Filmowy

Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do "nieprzespanej" nocy, to przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy wspominane i grane jeden za drugim oraz integracja z ludźmi o podobnych zainteresowaniach
gorąco zapraszamy :)

 

więcej »

2015-12-04

III Charytatywny Turniej Piłkarski – Mikołajki 2015

  6 grudnia będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W makowskiej hali odbędzie się „III Charytatywny Turniej Piłkarski – Mikołajki 2015”. Rozgrywki – od godziny 12:00 - zainaugurują mecze turnieju okolicznościowego. W pierwszej parze: Radni z Makowa podejmą Starostwo, a w drugiej: Policja zmierzy się z Księżmi. Zwycięzcy zagrają w finale, przegrani o trzecie miejsce. Później o godzinie 14:00 rozpocznie się turniej główny.

 
Słowo o formule turnieju głównego. Osiem klubów z okolicy, w dwóch grupach. Zagrają: Halniak Maków, Garbarz Zembrzyce, Tempo Białka, Jałowiec Stryszawa, MKS Babia Góra Sucha Beskidzka, Lachy Lachowice, Watra Zawoja i Grom Grzechynia. Plan turnieju na dole!
 
Celem akcji jest pomoc dla dzieci z OREW w Juszczynie i SOSW w Makowie. Na szkolnym korytarzu przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci. Animatorzy eventów, różne gry i zabawy. Organizatorami akcji są portal powiatsuski24.pl i Dom Kultury w Makowie. Patronat objął burmistrz Makowa Podhalańskiego.
 

więcej »

2015-12-04

Powiatowy Festiwal Taneczny

Na 5 grudnia zaplanowaliśmy wyjątkowe wydarzenie. W sali koncertowej OSP w Makowie Podhalańskim odbędzie się „Powiatowy Festiwal Taneczny”.

W programie przewidzieliśmy zawody w tańcu nowoczesnym oraz towarzyskim, pokaz Akademickich Mistrzów Polski w tańcu towarzyskim, a także liczne niespodzianki dla startujących oraz widzów. O godzinie 14.00 roztańczona para, wielokrotnie reprezentująca nasz powiat w ogólnopolskich zawodach tanecznych zainauguruje zawody w poszczególnych kategoriach:
- soliści taniec nowoczesny,
- soliści taniec towarzyski,
- duety taniec nowoczesny,
- formacje taniec nowoczesny,
- taniec towarzyski
O godzinie 16.30 pokaz Akademickich Mistrzów Polski w tańcu towarzyskim, po którym jury ogłosi wyniki zawodów.
Zgłoszenia uczestników we wszystkich kategoriach są do 05.12.2015 do godziny 13:45 w biurze zapisów w sali OSP.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny - pod numerem 788-835-992 Mateusz Pochopień, odpowie na Wasze wszystkie pytania.

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [28] [29] [30]   następna strona »

Wejść : 6230225
Unikalnych : 5032635

Obecnie : 9
Zalogowanych : 0